Vážený člen JCI-Slovensko a finalista súťaže organizovanej JCI-Slovensko,

Dovoľujeme si Vás pozvať na exkluzívnu sériu webinárov pre členov JCI-Slovensko a finalistov súťaží organizovaných JCI-Slovensko pod názvom Microsoft & JCI Startup Academy (pozvánka je v prílohe tohto e-mailu)..Od spíkrov z Microsoftu sa dozviete priamo o tom, ako podporuje Microsoft startupy na Slovensku, o tom ako budovať svoju značku, o digitálnej transformácii ako aj o príbehu konkrétneho startupu, ktorý podporuje spoločnosť Microsoft.

Prvý webinár bude mať názov Scale up with Microsoft intro.. Obsahom bude krátka informácia o sérii webinárov (budú štyri) s dorazom na predstavenie všetkých programov, ktoré má Microsoft na podporu startupov. Webináre budú cca 30 minutové a budú vedené v slovenskom jazyku.

Dátum: 30.3. 2021 o 10:00 hod

Kde: online platforma Microsoft Teams (link bude zaslaný 29.3. po registrácii na e-mail s tým, že bude stačiť keď si naň klikneš)

Registrácia: treba vyplniť formulár v tomto e-maily do 26.3. do 12:00 hod.

Link na formulár.

Link na prihlášku.

Spíkri:


Vladimíra Činčurová

Startup Program Manager pre Českú a Slovenskú republiku. Viac na Linkedin Vladimíra Činčurová


Lukáš Okál

Ambasádor pre umelú inteligenciu v spoločnosti Microsoft Česká a Slovenská republika

Lukáš sa venuje malým a stredným podnikom, ktorým pomáha v ich ďalšej technologickej stratégii. Svoj pracovný čas venuje aj startupom. Veri, ze technologie dokažu pomáhať firmám.Viac na Linkedin Lukáš Okál


Mirka Aleksieva

Manažérka komunikácie a spoločenskej zodpovednosti v spoločnosti Microsoft Česká a Slovenská republika

Vo svojej pozícii je Mirka zodpovedná za plánovanie a realizáciu aktivít spojených s komunikáciou spoločnosti smerom k médiám a verejnosti na českom a slovenskom trhu. Súčasťou jej práce je tiež riadenie a komunikácia projektov zodpovedného podnikania, ako aj strategických projektov a partnerstiev v oblasti digitálnych zručností. Je absolventkou Fakulty manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave. Je vydatá a má dve deti. Vo voľnom čase sa venuje najmä rodine, jej koníčkom je literatúra a spinning.Viac na Linkedin Mirka Aleksieva