SENÁTORI

Peter Dorčák

senátor - predseda Klubu

Informácie

Venuje sa výskumu v oblasti e-marketingu a e-commerce riešení. Aktívne je zapojený vo viacerých európskych výskumných konzorciách pre riešenie týchto problematík. Zároveň je spolumajiteľom dvoch úspešných firiem z prostredia malých a stredných podnikov a jednej v Čechách. Je čestným slovenským prezidentom celosvetovej organizácie Junior chamber International pre rok 2011, členom Americkej marketingovej asociácie, držiteľom titulu Global Networker z Leadership Academy v japonskej Tsukube a dvojnásobným účastníkom celosvetového semifinále Intel Berkeley Entrepreneurship challenge v Istanbule a v Tel Avive.

Ján Breza

senátor - člen Klubu

Informácie

Je vyhľadávaný Slovenský lekár a odborník v oblasti urológie a uro-onkológie. V roku 2014 bol vybratý Európskou Urologickou Asociáciou ako jeden z najsľubnejších Európskych talentov v laparoskopii a endoskopii. Zároveň vlastní a úspešne vedie firmu zameranú na výskum a vývoj biotechnológií a medicínskych zariadení. Je Slovenským prezidentom celosvetovej organizácie Junior Chamber Internation pre rok 2012 a držiteľ titulu Global Networker z Leadership Academy 2011 v Toyama, Japonsko. Učí na vysokej škole a je vždy ochotný podať pomocnú ruku mladým ľudom, ktorý ho o to požiadajú.

Dana Lipková

senátorka - členka Klubu

Informácie

MMag. Dana Lipková MAIS, MIM je konateľkou  úspešnej nadnárodnej spoločnosti v oblasti marketingu. Taktiež sa venuje konzultantskej činnosti v oblasti exportu, medzinárodného obchodu  a cezhraničnej spolupráce. V minulosti pracovala na rôznych medzinárodných projektoch vrámci viacerých korporácií v zahraničí. Vyštudovala ekonomickú univerzitu vo Viedni a absolvovala postgraduálne štúdium medzinárodných vzťahov na Diplomatickej akadémii vo Viedni. Plynule hovorí 6 jazykmi.