Aká bola výročná konferencia JCI-Slovensko 2015?

A je to za nami. Pomaly sa končí rok 2015 a s ním aj oslavy 100ho výročia založenia JCI vo svete. A jednou z našich osláv bola aj výročná konferencia JCI-Slovensko, ktorá sa konala 28.10.2015 v priestoroch hotela Devín v Bratislave.

Približne 100 pozvaných hostí, medzi ktorými nechýbali zástupcovia kancelárie prezidenta SR, Americkej obchodnej komory, Americkej ambasády alebo Rakúskeho veľvyslanectva, JCI Česká Republika a JCI Rakúsko,  malo možnosť sledovať veľmi zaujímavé diskusie z rôznych okruhov podnikania.

Úvod o 14.00 patril príhovorom a pre JCI Slovensko bolo dôležitým momentom hlavne to, že aktuálny prezident JCI Slovensko Juraj Sasko odovzdal svoje žezlo novozvolenému prezidentovi pre rok 2016 Zdenkovi Hoschekovi. Zdenko je známy z mladej podnikateľkej sféry ako spolumajiteľ zľavového portálu ZľavaDňa.sk a samozrejme ďalších technologických startupov. V roku 2016 sa plánuje zamerať práve na pomoc mladým podnikateľom a možnosti spoluprác v ďalších krajinách so zastúpením JCI.

Celý program národnej konferencie sme na webe už zverejnili. Highligtom večera bola slávnostná večera aj s príhovorom podpredsedu Národnej rady SR Jána Figeľa a nemohla chýbať ani torta k stému výročiu JCI.

Juraj Sasko

Your Turn To Talk

Leave a reply:

Your email address will not be published.